עברית      English      Deutsch      Français

ארד ושות' מציעה מגוון רחב ומקיף של פתרונות משפטיים בתחומים שונים

דיני חברות ומשפט מסחרי:
ארד ושות' מספקת שירותים משפטיים בכל הנושאים הקשורים בדיני חברות ובמשפט מסחרי. על בסיס הניסיון העשיר והידע הרב שנצבר בפירמה בתחום יסוד חברות בישראל ורכישתן על ידי משקיעים מקומיים ובינלאומיים, הפירמה מייעצת למשקיעים בינלאומיים ביצירת המבנה המשפטי והעסקי המתאים ביותר בעסקאות לרכישת מניות, נכסים או פעילות של חברות ישראליות, פרטיות או ציבוריות, וכן בהסכמי הפצה, הסכמי רשיון, הסכמי סוכנות או הסכמי שיתוף פעולה אחרים. כמו כן, עורך הדין אהוד ארד מנהל בוררויות עסקיות. לעורך הדין ארד נסיון בעסקאות בהיקפים מצטברים של מילארדי דולרים.

 

היי-טק:
לארד ושות' ניסיון מקצועי עשיר בתחום ההיי-טק. היא מייצגת, גם יחד, חברות יצרניות בתחום ההיי-טק, לרבות בתחום הביוטכנולוגיה, הרפואה, התעופה, אינטרנט, טכנולוגיות ירוקות, התקשורת, התוכנה, וכן קרנות הון סיכון המשקיעות בהן. השירותים שהפירמה מעניקה ללקוחותיה בהקשר זה משתרעים על פני כל הפעילות המשפטית הכרוכה בליווי חברות ההיי-טק, וכוללים, בין היתר, הסכמי פיתוח, הסכמי שיתוף פעולה, הסכמי השקעה, ורישום סימני מסחר. הפירמה מעניקה ללקוחותיה ייעוץ עסקי שוטף, החל משלב המיזם וכלה בשלבי ההנפקה.

 

רכישות ומיזוגים:
ארד ושות' מספקת שירותים משפטיים בקשר עם עסקאות של רכישות ומיזוגים על כל ההיבטים המשפטיים הכרוכים בכך. הניסיון הבינלאומי העשיר שנצבר בפירמה מאפשר לפירמה לסייע ללקוחותיה, בין אם החברה הרוכשת ובין אם חברת המטרה, ולייעץ להם בתכנון עסקאות רכש, ביצירת מבנים משפטיים יצירתיים למימון העסקה, ובתכנון אסטרטגי ויישומו. בהקשר זה הפירמה מייעצת ללקוחותיה בהיבטים משפטיים שונים ומגוונים, הכוללים בין היתר, דיני התחרות וההגבלים העסקיים ודיני עבודה. כמו כן הפירמה מלווה עסקאות אלה גם בהיבטים הקשורים לדרישות רגולטוריות ושלטוניות אחרות החלות על רכישות ומיזוגים, לרבות עסקאות המתבצעות בדרך של השתתפות במכרזים ובתאום העבודה מול יועצים נוספים, בתחומי ראיית חשבון ומיסוי.

 

קרנות הון סיכון:
ארד ושות' מייצגת קרנון הון סיכון, משקיעים וחברות סטארט-אפ ומסייעת בהקמת קרנות, ייעוץ כללי והשקעות. הפירמה מייצגת חברות סטארט-אפ בשלבי גיוס הון שונים ומספקת ליווי משפטי שוטף לאורך כל שלבי הפיתוח, לרבות השקעות פרטיות וציבוריות בישראל, אירופה וארה"ב.

 

שיתופי פעולה ובריתות אסטרטגיות:
למשרד עורכי הדין ארד ושות' ניסיון בינלאומי רחב. התפתחות המשק הישראלי וחברות ישראליות שונות הובילו ליצירת בריתות אסטרטגיות עם חברות אמריקניות, אסיאתיות ואירופאיות מובילות. בריתות אלה, שהן הרבה מעבר לשיתופי פעולה מסורתיים, משתרעות על תחומים של שיתוף פעולה במחקר ופיתוח, הפצה, ייצור ופעילות אחרת שמתבצעת על בסיס בינלאומי. ארד ושות' מתמחה ביצירת הסכמים מסוג זה על בסיס מקומי ובינלאומי כאחד. השירותים שהפירמה מעניקה ללקוחותיה בהקשר זה כוללים, בין היתר, תכנון, ניהול משאים ומתנים והכנת כל מסמכי ההתקשרות, תוך שהפירמה משרתת את לקוחותיה באמצעות ניסיונה הרב ברגולציה, בדיני התחרות והגבלים העסקיים, וכן בתחומים הפיננסיים.

 

דיני ניירות ערך:
ארד ושות' מייצגת לקוחות הפעילים בשוק ההון ומייעצת להם בהיבטים השונים הנובעים מפעילותם זו בתחומים של דיני ניירות ערך ושוק ההון. הפירמה מעניקה ליווי וסיוע משפטי לחברות המבקשות לגייס הון בשוק הראשוני (הנפקות) ובגיוסי המשך בישראל, בארצות הברית ובאירופה. במסגרת ליווי משפטי זה, הכינו עורכי הדין בפירמה מספר לא מבוטל של תשקיפי הנפקה. כמו כן, הפירמה ערכה וסייעה לחברות ציבוריות הנמנות על לקוחותיה בהכנת דוחות שנתיים בהתאם להמלצות ועדת ברנע.

 

ליטיגציה:
הפירמה עוסקת בהתדיינויות מסחריות מורכבות. הפירמה היתה מעורבת במספר לא מבוטל של תקדימים משפטיים, והיא מייצגת את לקוחותיה בכל הערכאות המשפטיות, בבוררויות ובמנגנונים אחרים ליישוב מחלוקות וסכסוכים.

 

קניין רוחני:
הגידול בפעילות חוצת גבולות זו מחייבת הגנה מיוחדת על הקניין הרוחני על בסיס בינלאומי. עורכי הדין בפירמה נהנים מניסיון, ידע ומומחיות רבה במגוון הסכמי קניין רוחני, לרבות הסכמי רישוי, הסכמי המחאה, הסכמים להעברת ידע והסכמי מחקר ופתוח.

 

אינטרנט ומחשבים:
לארד ושות' ניסיון רב בתחומים משפטיים שונים הכרוכים בפעילות ברשת האינטרנט, ובכלל זה ליווי מיזמי אינטרנט, בהגנה על זכויות קנין רוחני ברשת האינטרנט וכן בהיבטים שונים של חוקי הגנת הפרטיות, לשון הרע, זכויות יוצרים ועוד.

 

הגבלים עסקיים:
במסגרת תחום זה ארד ושות' מסייעת ללקוחותיה על ידי ייעוץ בנוגע לתכנון מבנה העסקאות וייצוג הלקוחות בפני הממונה על ההגבלים העסקיים לשם קבלת אישורים למיזוגים והסדרים כובלים. עורכי דין מהפירמה תרמו מנסיונם ומידיעתם לפרסומים בינלאומיים בתחום ההגבלים העסקיים.

 

דיני מקרקעין, תכנון ובניה:
משרד עורכי דין ארד ושות' מעניק מגוון רחב של שירותים משפטיים ליזמים ולקבלנים, ומלווה עסקאות מקרקעין, שכירויות וכדומה. כמו כן הפירמה מלווה פרוייקטים בתחום הנדל"ן למגורים, למשרדים ולשטחים מסחריים, בישראל ובחו"ל.

© 2017 ארד ושות'. כל הזכויות שמורות.
סלקטד